[ Realizacje ]

01

Wachlarze z filcu na ścianę

Upalne dni? Wachlarze na ścianie? Prezentujemy realizację stonowanych wachlarzy według koncepcji projektanta wnętrz z Warszawy do jednego z businessowych biur typu open space, łamiąca monotonię wielu stanowisk biurowych.

galeria

02

Filcowe chmurki na ścianę

Wiemy już, że filc posiada właściwości termoizolacyjne czy akustyczne, ale również dekoracyjne! Kilka prostych elementów wyciętych w kształcie chmurek zdobionymi frezowanymi literami ze sklejki tworzy efekt przyciągający wzrok Klientów sklepu Ikea w Gdańsku.

galeria

03

Dekoracja stołu filcem

Filcowe podkładki pod talerze, bieżniki a dzisiaj nowość ETUI na sztućce - wszystko to w Świątecznej Wielkanocnej aranżacji stołu. Nieprzypadkowy dobór kolorów żółtego i zielonego idealnie pasującego do wystroju świątecznego oraz etui na sztućce w szarości melanżowej. Całość idealnie skomponowana do każdego nowoczesnego wnętrza.

galeria

04

Miękka ściana

Obok bieli szarość to jedna z najpopularniejszych barw we współczesnych wnętrzach. Stonowana, uniwersalna, elegancka, świetnie komponująca się z innymi kolorami – jej zalety można by mnożyć. Prezentujemy zastosowanie delikatnego filcu melanżowego w odcieniu popielatym, który nadaje ścianie miękkości, znacznie ociepla wnętrze, a dodatkowo tłumi hałas sąsiadującego pomieszczenia.

galeria

05

Herby klubów piłkarskich

Wnętrze ze sportowym charakterem, pokój męski, meczowy, do spotkań. To pomieszczenie, które ozdobiliśmy Herbem FC Barcelony fun'a piłki nożnej z pozycji FIFA! Realizacja z filcu, delikatna, wykonana z pieczołowitą starannością. Efekt 3D uzyskany z połączenia aż 6 kolorów o różnej strukturze i grubości.

galeria

06

Mapa świata 3D

Dekoracyjna mapa świata zawierająca kontynenty oraz wyspy wspaniale ozdabia wnętrze biura. Wykonana z filcu designerskiego warstwowego w trzech kolorach. Ciekawym dodatkiem są kontrastujące pineski, które wyróżniają miejsca odwiedzone na świecie w celach biznesowych czy prywatnych.

galeria

07

filcowe podkładki

Projektujemy i wykonujemy filcowe podkładki na stół pod talerze oraz filiżanki. Prezentowane elementy to filc impregnowany 4mm, miły w dotyku, łatwy w utrzymaniu czystości. Niebanalnym dodatkiem może być również bieżnik czy serweta w dowolnym wymiarze i kształcie. Podkładki stanowią nieodłączny element każdego przyjęcia zarówno we wnętrzu nowoczesnym jak i klasycznym.

galeria

08

rest room

Nieduże pomieszczenie do relaksu wzbogacone o logotyp przestrzenny z filcu dekoracyjnego. Zwykły pokój z niezwykłym dodatkiem. Do realizacji wykorzystaliśmy filc szary melanż z kolekcji Solid w połączeniu z granatem. Dopełnieniem całości jest podkładka na stolik kawowy z uroczą filiżanką. W takim pomieszczeniu przy kawie i z tabletem każdemu przedsiębiorcy urodzą się nowe pomysły.

galeria

09

Ściana w showroom

Aranżacja ściany w pomieszczeniu sypialnianym. Kompozycja filców poliestrowych o różnej grubości tworzących efekt przestrzenności poprzez łączenie jednego filcu na drugi. Żywe kolory dodają wnętrzu "pazura".

galeria

010

Sypialnia Kraków

Okładzina ścienna z filcu poliestrowego grubości 3mm w połączeniu 5 kolorów. Użycie kontrastującej czerni i bieli, mocno żywych kolorów pomarańczowego oraz żółtego. Dopełnieniem stała się jakże dzisiaj modna szarość, którą przenieśliśmy również na wezgłowia.

galeria